Ustavující zasedání nového zastupitelstva po volbách

Ve středu 29. 10. proběhlo v sále U Boudů ustavující zasedání zastupitelstva městské části Praha - Kolovraty. V úvodu složilo slib všech třináct nových zastupitelů. Osm mandátů získalo Sdružení nezávislých kandidátů Naše Kolovraty vzešlé ze Spolku Naše Kolovraty.

Svůj úřad dle pravidel opustil dosavadní starosta Michal Habart a umožnil volbu nového starosty. Stal se jím Antonín Klecanda, člen Sdružení nezávislých kandidátů Naše Kolovraty. Dále byli zvoleni i tři noví místostarostové - Stanislava Bartošová (SNK Sousedé 2014), Kateřina Čuřínová (SNK Naše Kolovraty) a Martin Šusta (SNK Naše Kolovraty).

Kromě dalších bodů programu jednání došlo také ke zřízení povinně stanovených výborů, tj. Finančního a Kontrolního, i k odhlasování jejich členů.

Přestože měly děti prázdniny a informace o  jednání zastupitestva nebyla šířena příliš viditelným způsobem, potěšila nás účast četných kolovratských i lipanských občanů. Jsme rádi, že se o dění v obci nezajímáme jen my a budeme vám i nadále vděční za vaše názory i za vaši podporu.